Lokasyon
Siyavuşpaşa Mh. Adnan Kahveci Bulvarı No:124/15 Bahçelievler
Hakkımızda

Bizi Tanıyın

 

Mutlusan Group kaliteli hizmet anlayışı ve uzman kadrosuyla müşterilerine hizmet vermektedir. Yurt içi ve yurt dışında yer alan inşaat ve sanayi alanındaki kuruluşlara katkı sağlamak için personelini sürekli eğitmeyi ve gelişmesini sağlamayı temel amaç edinmiştir.

Müşteri memnuniyetini olmazsa olmaz kabul eden Mutlusan Group, sektöründeki çağdaş atıımı ve yenilikçi anlayışı temsil etmektedir. Mutlusan Group, estetik ve fonksiyonel açıdan en iyi çözümlerle, kaliteden ödün vermeden profesyonel uygulamaları ile sektörün öncü kuruluşları arasında yer alır.

Dünyanın kaliteli ve öncü boya firmalarının ürünlerinin satış ve uygulamalarını yapmaktadır.

Ele aldığı projeleri başlangıçten tasarımına, imalattan uygulamaya kadar titizlikle hayata geçirir. Tüm projeler, bilgili, yaratıcı ve deneyimli ekibiyle zamanında ve sorunsuz teslim edilmektedir.

Mutlusan Group, kendi alanında, müşterisinin her tür ihtiyacına yönelik hızlı, kaliteli ve pratik süreçler üreterek çözüm ortağı olarak çalışır.

Mutlusan Group, müşteri beklentilerini, sahip olduğu çevre bilinciyle, zamanında ve eksiksiz olarak karşılayan, estetik ve fonksiyonel yaklaşımları ile ihtiyaca yönelik yerinde ve en doğru çözümlerle müşteri memnuniyetini sağlayan üst düzey hizmeti sunmaktadır.